Kayseri Çıkışlı Mavi Yeşil Yolculuk…
Antalya
Rezervasyon Seçenekleri
Seç Tarih
Kimler Kaç Kişi Fiyat

Toplam TRY ₺1,395
Şimdi Para Yatır TRY ₺558

Detaylar

Açıklama

Kayseri Çıkışlı

MAVİ YEŞİL YOLCULUK

(EGE - AKDENİZ)

TURU

6 Gece 7 Gün

 

5 Gece Konaklamalı

 

1.GÜN Güzergah: (Kayseri - Aksaray - Konya - Antalya / Toplam mesafe 610 km)

      Saat 22.00'da 38 Travel önünden hareket ile Antalya'ya doğru gece yolculuğumuza başlıyoruz.

**Önemli Not :Programımız otele giriş yapmadan ilk gün rafting turu ile başlayacağından dolayı, konuklarımızın rafting de giyecekleri eşyaları ayrı bir çanta içinde ayarlamarı rica olunur. ( Rafting hakkında ayrıntılı bilgi rehber tarafından otobüste bildirilecektir. Rafting alanında soyunma kabinleri mevcuttur)

 

2.GÜN Köprülü Kanyonda Rafting Heyecanı - Aspendos - Düden Şelalesi - Antalya 

      Sabah ilk durağımız dünyadaki sayılı Milli Parklardan biri olan tabiat harikası Köprülü Kanyon'a ulaşıyoruz. Burada insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenali yüksek, 7'den 77'ye herkesin katılabileceği, rafting heyecanını köprü çayın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz (Ekstra 85 TL) .Bu muhteşem aktivitenin ardından Köprülü Kanyondan ayrılıyor ve MS 2. YY da Romalı'lar tarafından inşa edilmiş olan ve tüm heybetiyle günümüze gelmiş Aspendos tiyatrosunu görmeye gidiyoruz. Aspendos'tan tarih dolu anılarla ayrılarak Düden Şelalesi'ne hareket ediyoruz. Gezimiz esnasında yemyeşil doğa ve suyun huzur veren sesi bize eşlik edecek. Gezimiz sonrasında otelimize ulaşıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. 

 

* Sabah Kahvaltısı: Yolda alınacaktır. (Ekstra)
* Öğle Yemeği : Antalya'da menü olarak alınacaktır. (Ekstra 30 TL)
* Akşam Yemeği: Otel de alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Güzergah : Antalya - Manavgat - Antalya
* Konaklama Yeri : Antalya

 

3.GÜN Kemer - Finike - Demre - Üçağız - Kekova - Kaş - Kalkan - Saklıkent Kanyonu - Fethiye 

      Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında otelden ayrılarak Kemer, Finike üzerinden yolumuza devam ediyor ve bugünkü ilk durağımız Kekova'nın giriş kapısı aynı zamanda kendisine has kıyı köy dokusuyla bizleri karşılayacak olan Üçağız olacak. Limandan bineceğimiz teknemizle Kekova Tekne Turu (1.Tekne turu) başlıyoruz. Yüzme molalarımız arasında Esmeralda Koyu, Tersane koyu, Hamidiye koyu gibi keyifli noktalar bulunmakta. Yüzme molalarının ardından teknemizle yolu olmayan Simena Köyü, Kekova Adası ve M.Ö ll. YY da bir depremle denizin dibine batmış olan Batık Şehir'i görüyoruz . Üç Ağız'dan ayrıldıktan sonraki durağımız Kaş ve Kalkan. Güzel manzaralar eşliğinde vereceğimiz fotoğraf molaları, rehberimizin anlatımları ile renklenecek. Ardından otobüsümüzle Türkiye'nin en önemli kanyonlarından biri olan Saklı Kent'e gidiyoruz. Kanyonda yürüyüşümüzü yapıp, verilen serbest zamanın ardından Fethiye'ye otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Akşam yemeği sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile birlikte Fethiye barlar sokağına eğlenmeye gidiyoruz. (Ekstra) 

* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Öğle Yemeği : Tekne'de menü olarak alınacaktır. (Ekstra 30 TL)
* Akşam Yemeği: Otel'de alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Güzergah :Antalya - Demre - Kaş - Fethiye
* Konaklama Yeri : Fethiye - Sarıgerme - Dalaman

 

4.GÜN Kayaköy - 12 Adalar Tekne Turu - Kızılada - Tavşan Adası - Zeytin Ada - Göbün Koyu

       EKSTRA YAMAÇ PARAŞÜTÜ ; Özel olarak dizayn edilmiş 42 m2 büyüklüğünde olan iki kişilik yamaç paraşütü ile gerçekleştirilen uçuşlara tandem denir. Tandem uçuşlarında paraşütü bu konuda deneyimli bir pilot kullanır; ikinci kişi ise yolcu durumundadır. Dünyanın en güvenli ve en güzel uçuş bölgelerinden biri olarak uluslararası üne sahip olan Fethiye, Ölüdeniz - Babadağ'dan 1992 yılından beri tandem uçuşları gerçekleştirilmektedir. Her uçuş yaklaşık bir saat sürer. Çocuklardan yaşlılara kadar her yaştaki insan rahatlıkla tandem uçuşu yapabilir. Yamaç paraşütünü, sağlık koşullarının uygunluğunu belirtmek suretiyle, 16 - 55 yas arası herkes yapabilir. Epilepsi, astım, kalp, bel ve omurga rahatsızlıkları olanlar yamaç paraşütüne katılamazlar.

      Sabah otelde alınan kahvaltı sonrasında eski ismi Levissi şimdiki ismi Kaya Köy olan Rum kasabasına ulaşıyoruz. Burada Büyük Kilise, İlkokul, Taş Evler ve Çeşmeleri gezdikten sonra Fethiye Liman'a gidiyor ve Oniki Adalar Tekne Turunu (2. Tekne Turu) gerçekleştirmek üzere teknemize biniyoruz. Katrancı Adası, Tavşan Adası, Yassıca Adası, Tersane Adası, Kızıl Ada, Şövalye Adası gibi koylarda vereceğimiz yüzme molalarının ardından tekrar Fethiye'ye dönüyoruz. Fethiye'de vereceğimiz serbest zamanın ardından yola çıkıyor ve otelimize ulaşıyoruz. Dileyen misafirlerimizle birlikte akşam yemeği sonrasında eğlenmeye gidiyoruz. (Ekstra)

 

* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Öğle Yemeği : Tekne'de menü olarak alınacaktır. (Ekstra 30 - 35 TL)
* Akşam Yemeği: Otel'de alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Güzergah: Fethiye
* Konaklama Yeri : Fethiye - Sarıgerme - Dalaman

 

5.GÜN Ölüdeniz - DalyanTekne Turu - İztuzu Plajı

      Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ'dan aşağıya atan Belcekızın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyunu görüp, Ölüdeniz'de yüzme molası veriyoruz. Yüzme molasının ardından Ölüdeniz'den ayrılıp Dalyan'a ulaşıyoruz.. Dalyan Tekne Turu (3. Tekne turu) Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle, saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölüne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos'un hüzün dolu hikâyesini dinleyerek, kaya oyma Kral Mezarlarını görüyoruz (Panoramik). Ve tabiki Atlantik okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İztuzu plajına gidiyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takip ederek Dalyan'a geri dönüyoruz ve otobüsümüzle Marmaris'e doğru hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde otelimize yerleşiyoruz. Yemek sonrasında dileyen misafirlerimiz ile birlikte Marmaris Barlar sokağına eğlenmeye gidiyoruz. ( Ekstra )

* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Öğle Yemeği : Tekne'de menü olarak alınacaktır. (Ekstra 35 TL)
* Akşam Yemeği: Otel'de alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Güzergah: Fethiye - Marmaris
* Konaklama Yeri : Marmaris

 

6.GÜN Datça - Eski Datça - Kızkumu Plajı - Selimiye Köyü

      Sabah otelimizde aldığımız açık büfe kahvaltı sonrası, dağların arkasından kıvrılarak uzanan bir yoldan çam, zeytin, badem ağaçlarının misk kokuları ve eşsiz güzellikleri arasından geçerek Datça'ya ulaşıyoruz. Ünlü fotoğrafçı ve şair Strabon'un tanrı yarattığı kulunun uzun ömürlü olmasını istiyorsa Datça Yarımadasına bırakır... dediği gibi, bu muhteşem güzellikteki şirin beldede önce Eski Datça'nın dar sokaklarında  gezip tarihi dokusunu inceliyoruz. 'Mekanım Datça olsun', diyerek buraları merak ettiren büyük üstad Can Yücel'in evini ziyaret edeceğiz, sonrasında yeni Datça'da serbest zaman ve öğle yemeği. Öğle yemeği sonrası eşsiz bir doğa oluşumu olan yeşilin her rengini görebileceğimiz, çam ağaçlarının o güzel kokusuyla her daim bizi bekleyen ve Marmaris'i meşhur yapan doğal güzelliği ise deniz üstünde yürüyor hissi veren 600 m. batık bir patika gibi uzanan Kızkumu plajına ulaşıyoruz. Yüzme molası ve serbest zaman. Serbest zaman sonrasında Eski adı ile Lotsa'ya yeni adı ile Selimiye Köyüne doğru devam ediyoruz. Burasıda ege mavisinin farklı tonlarını görüp, doyasıya tadını çıkarabileceğiniz bir köy. Köy'deki dar sokaklarda yürüyüp bu güzel doğa harikası köy'ün tadını çıkaracağız. Serbest zaman sonrasında Marmaris'teki konaklama yapacağımız otelimize doğru yol alıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

 

* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Öğle Yemeği : Datça'da  alınacaktır.(Ekstra)
* Akşam Yemeği: Otel'de alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Güzergah: Marmaris
* Konaklama Yeri : Marmaris

 

7.GÜN Gökova Tekne Turu - Gelibolu Adası - Sedir Adası - Zeytinliköy - Lacivert Koy - Azmak Çayı - Azmak Tekne Turu - Kayseri

      Sabah otelimizde aldığımız açık büfe kahvaltı sonrası, evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan, Akayaka Beldesine varıyor ve teknemize biniyoruz. Gökova Tekne Turu (4. Tekne Turu). Mitolojide geçen ve denizler tanrısı Poseidonun sarayının gök lacivert denizin dibinde olduğu söylenen Gökova'nın eşsiz koylarını dolaşmaya başlıyoruz Gelibolu Adası, İncekum Lacivert Koy ve Marcus Antonius'un Kleopatra için Mısır'dan gemilerle getirttiği rivayet edilen kumlardan oluşan koruma altındaki eşsiz kumsalıyla Sedir Adası demir atıp yüzeceğimiz yerler arasında. Akşamüstü tekneden indikten sonra kanal teknelerine binip doğal sit alanı ilan edilmiş olan, göçmen kuşların, su samurlarının yaşadığı, balıklarının yumurtlamaya geldiği Azmak Çayını görmek için nehir'e dümen kırıyoruz. Azmak Çayı Tekne Turu (5.Tekne Turu); Akyaka'dan deniz kokusu üzerimize sinmiş ayrılırken yolda aşıkların yürüyüş yaptığı okaliptüs ağaçları altında Aşıklar Yolu bizleri bekliyor. Daha sonrasında  Kayseri'ye dönüş yolcuğumuza başlıyoruz. Gece saatlerinde Kayseri'ye ulaşıyor ve bir başka 38 TRAVEL organizasyonunda görüşmek dileğiyle, sizlere veda ediyoruz.

 

* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Öğle Yemeği : Tekne'de menü olarak alınacaktır.(Ekstra 25 - 40 TL)
* Akşam Yemeği:
* Güzergah: Marmaris - Kayseri

 


 Günler : 6 |  Gece :5

 

Dahil Olanlar

 • *Ulaşım
 • *Profesyonel Rehberlik
 • *1 Gece Antalya Konaklama
 • *2 Gece Fethiye Konaklama
 • *2 Gece Marmaris Konaklama
 • *Açık Büfe 5 Sabah Kahvaltısı
 • *Açık Büfe veya Set Menü 5 Akşam Yemeği
 • *1618 Sayılı Kanun Gereği Zorunlu Seyahat Sigortası
 • *Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
 • *38 Travel Otobüs içi İkramları
 • *Yardımcı Rehberlik
 • *Gökova Tekne Turu
 • *Dalyan Tekne Turu
 • *Oniki adalar Tekne Turu
 • *Kekova Tekne Turu
 • *Azmak Tekne Turu
 • *Saklıkent Kanyonu Giriş Ücreti
 • *Düden Şelalesi Giriş Ücreti
 • *Ölüdeniz Giriş Ücreti
 • *Otopark Ücretleri

 

Hariç Tutulanlar

 •      *Tüm Öğle Yemekleri    
 •      *Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler    
 •      *Müze Ören Yeri Girişleri - yaylalara çıkış minibüs ücretleri vb.    
 •      *Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar    
 •      *Tüm Özel Harcamalar    
 •      *Müzekart ( Kültür ve Turizm Bakanlığına Ait Müzelere Giriş İçin Gereklidir.)

****NOT : Bütün Fiyatlar Kontenjanlarla Sınırlı Olup, Kademeli Olarak Artış Göstermektedir.****

                      *****38 Travel Fiyatlarda Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.*****

 

TARİH/PANSİYON

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI

TEK KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI

İKİ YETİŞKİN YANINDA

3-6 YAŞ ÇOCUK

İKİ YETİŞKİN YANINDA

7-12 YAŞ ÇOCUK

0-2 YAS BEBEK KOLTUK ALINIRSA

02.06.2019 - 09.06.2019-Yarım Pansiyon

 

1.695,00 TL

 

2.095,00 TL

 

995,00 TL

 

1.295,00 TL

 

400,00 TL

23.06.2019 - 30.06.2019-Yarım Pansiyon

1.695,00 TL

1.595,00 TL

2.095,00 TL

1.995,00 TL

995,00 TL

895,00 TL

1.295,00 TL

1.195,00 TL

400,00 TL

30.06.2019 - 07.07.2019-Yarım Pansiyon

1.695,00 TL

1.595,00 TL

2.095,00 TL

1.995,00 TL

995,00 TL

895,00 TL

1.295,00 TL

1.195,00 TL

400,00 TL

07.07.2019 -14.07.2019-Yarım Pansiyon

1.695,00 TL

1.595,00 TL

2.095,00 TL

1.995,00 TL

995,00 TL

895,00 TL

1.295,00 TL

1.195,00 TL

400,00 TL

14.07.2019 - 21.07.2019-Yarım Pansiyon

1.695,00 TL

1.595,00 TL

2.095,00 TL

1.995,00 TL

995,00 TL

895,00 TL

1.295,00 TL

1.195,00 TL

400,00 TL

21.07.2019 - 28.07.2019-Yarım Pansiyon

1.695,00 TL

1.595,00 TL

2.095,00 TL

1.995,00 TL

995,00 TL

895,00 TL

1.295,00 TL

1.195,00 TL

400,00 TL

28.07.2019 - 04.08.2019-Yarım Pansiyon

1.695,00 TL

1.595,00 TL

2.095,00 TL

1.995,00 TL

995,00 TL

895,00 TL

1.295,00 TL

1.195,00 TL

400,00 TL

04.08.2019 - 11.08.2019-Yarım Pansiyon

 

1.695,00 TL

 

2.095,00 TL

 

995,00 TL

 

1.295,00 TL

400,00 TL

11.08.2019 - 18.08.2019-Yarım Pansiyon

 

1.795,00 TL

 

2.195,00 TL

 

1.095,00 TL

 

1.395,00 TL

400,00 TL

18.08.2019 - 25.08.2019-Yarım Pansiyon

1.695,00 TL

1.595,00 TL

2.095,00 TL

1.995,00 TL

995,00 TL

895,00 TL

1.295,00 TL

1.195,00 TL

400,00 TL

25.08.2019 - 01.09.2019-Yarım Pansiyon

1.695,00 TL

1.595,00 TL

2.095,00 TL

1.995,00 TL

995,00 TL

895,00 TL

1.295,00 TL

1.195,00 TL

400,00 TL

01.09.2019 - 08.09.2019-Yarım Pansiyon

1.695,00 TL

1.595,00 TL

2.095,00 TL

1.995,00 TL

995,00 TL

895,00 TL

1.295,00 TL

1.195,00 TL

400,00 TL

08.09.2019 - 15.09.2019-Yarım Pansiyon

1.695,00 TL

1.595,00 TL

2.095,00 TL

1.995,00 TL

995,00 TL

895,00 TL

1.295,00 TL

1.195,00 TL

400,00 TL

15.09.2019 - 22.09.2019-Yarım Pansiyon

1.495,00 TL

1.395,00 TL

1.895,00 TL

1.795,00 TL

795,00 TL

695,00 TL

1.095,00 TL

995,00 TL

400,00 TL

22.09.2019-29.09.2019-Yarım Pansiyon

1.495,00 TL

1.395,00 TL

1.895,00 TL

1.795,00 TL

795,00 TL

695,00 TL

1.095,00 TL

995,00 TL

400,00 TL

29.09.2019-06.10.2019-Yarım Pansiyon

1.495,00 TL

1.395,00 TL

1.895,00 TL

1.795,00 TL

795,00 TL

695,00 TL

1.095,00 TL

995,00 TL

400,00 TL

 


İlke ve Şartlar

GENEL ŞARTLAR//SÖZLEŞME 1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır. İPTAL – DEVİR ACENTE, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi kalkış saatinden 24 saat öncesinde iptal veya tehir edebilir. Bu durumda TÜKETİCİ'nin tazminat hakkı yoktur. Promosyon turların hiçbir şekilde iptali iadesi bulunmamaktadır. TÜKETİCİ'nin hiçbir şekilde tazminat hakkı yoktur. TÜKETİCİ, hizmetin başlamasına 15 gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. TÜKETİCİ, cayma hakkının süresi içerisinde kullanmamasına rağmen hizmetin başlamasından 15-7 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35' ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını ACENTE'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. TÜKETİCİ tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. TÜKETİCİ'nin, kendisi veya birinci derece akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları veya ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ile hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı, iptal/devir maddelerinin istisnasıdır TÜKETİCİ ,gezinin başlamasına tam 7 gün öncesine kadar turu istediği kişiye devredebilir. Devralan bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. TÜKETİCİ, tüm İptal/devir taleplerini yazılı olarak hizmetin başlangıcından evvel ACENTE'sine sunmakla yükümlüdür TÜKETİCİ'nin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; ACENTE TÜKETİCİ adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde TÜKETİCİ'ye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. ACENTE gerekli gördüğü durumlarda TÜKETİCİ'ye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında ACENTE' hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. TÜKETİCİ bu değişiklilik ve iptalleri haklı nedenlerle kabul etmediği takdirde, rezervasyonunu iptal edip, tüketilmeyen hizmet bedellerini iade alma hakkına sahiptir. ACENTE'nin olası tur iptali bildirimleri, her TÜKETİCİ' ye münferiden yapabileceği gibi, internet sitesinde de duyurabilir. TÜKETİCİ bu durumu peşinen kabul eder. REHBER TAVSİYESİ Gezi yerlerinde genelde yürüyüş yapacağımızdan dolayı bunu dikkate alarak hazırlıklı gelmenizi ve mevsim koşullarını düşünerek giyinmenizi tavsiye ederiz. (polar/kazak, şapka, güneş gözlüğü, yağmurluk vb.) İnceden kalına doğru bir giyimi tercih ediniz (yürüdükçe terler, durduğunuzda üşüyebilirsiniz). Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı iyi olur. Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı) Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın. Varsa ilaçlarınız fotoğraf/video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil bulundurmanız gerektiğini hatırlatır sizleri turlarımızda misafir etmekten mutluluk duyarız. ÖNEMLİ NOTLAR Paket Fiyatlarımız Otel, Ulaşım ve Çevre gezilerini kapsamaktadır. Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir. Program zamanlamasında(gün içerisinde gezilecek vizit noktalarının sırasında ve ya günler arasında) Hava Durumu, Yol Durumu vb. gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir. Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden 38 Travel kesinlikle sorumlu değildir. Turlarımız Bölge Yoğunluklarına bağlı olarak mevcut programın içinde gün değişikliği yapılarak aynı programı gerçekleştirir. Tur programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. ' Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına ve ya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. ULAŞIM ARAÇLARIMIZ Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir. OTOBÜSLER: (28 - 44 Kişi Sayılarında Kullanılır) MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima OTOKAR Doruk 39+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima MIDIBUSLER: (19 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, MINIBUSLER: (13-18'e kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Günler : 6 | Gece : 5


Dahil OlanlarHariç Tutulanlar


İstek listesine ekle
Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya güncellenemez