Kayseri Çıkışlı Karadeniz Rüyası…
Trabzon
Rezervasyon Seçenekleri
Seç Tarih
Kimler Kaç Kişi Fiyat
Bebek ₺0 ₺0

Toplam TRY ₺735
Şimdi Para Yatır TRY ₺257.25

Detaylar

Açıklama

Kayseri Çıkışlı Karadeniz Rüyası ve Batum Turu 4 Gece 5 Gün

3 Gece Konaklamalı

1.GÜN Gece Yolculuğu

 

20:30 Kayseri 38 Travel önünden katılacak misafirlerimizin alınmasının ardından  otobüs içi ikramlarımız eşliğinde Sivas-Gümüşhane yolu üzerinden Trabzon'a gitmek üzere gece yolculuğumuza başlıyoruz.

 

2.GÜN Zigana Geçidi - Sümela Manastırı - Maçka - Ayasofya - Rize - Hopa

 

Güzergahımız üzerinde bulunan Gümüşhane’de meşhur pestil kömenin tadına baktıktan sonra yolculuğumuza devam ediyoruz. Sabah saatlerinde Rumcanın yerel lehçesinde "Geçit" anlamına gelen antik çağlardan beri ticaret yolları üzerindeki bir geçit olarak önemini koruyan Zigana’ya varıyoruz. Doğu Karadeniz coğrafi yapısı ile Orta Anadolu yaylaları arasındaki 2032 metre rakımlı zirvede geçiş noktası olan 1690 metre uzunluğundaki Zigana Tünelinde vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında ismi Arapça Hamse (Beş) Köyden gelen Hamsiköy’ü panoramik olarak görüp meşhur sütlacının tadına bakmak için kısa bir mola vereceğiz. Ardından Altındere Milli Parkına gitmek üzere Maçka'ya doğru yolumuza devam ediyoruz ve Coşan Dere'yi sağımıza alarak Altındere Vadisi boyunca ilerliyoruz. Sabah kahvaltısı için vereceğimiz molanın ardından Karadağ'ın eteklerinde kurulmuş olan Sümela manastırına çıkıyoruz. Manastır içerisindeki Kütüphane-Ayazma (Şifalı Su) - Su kemerleri - Kilise'de ki Freskleri vb. yapıları gördükten sonra otobüsümüzden indiğimiz yere geliyoruz. (Not: Sümela Manastırı restorasyonda olduğu için açılış tarihi bilinmemektedir. Manastır dışarıdan görülebilmektedir. Turumuzun gerçekleştiği tarihte manastır açık olursa içeriye girilecektir.) Sonrasında Trabzon Şehir merkezine geliyoruz. Kommenos sülalesi döneminde yaptırılan İstanbul Ayasofya Müzesi’nden etkilenen Küçük Ayasofya Müzesi’ni görüyoruz ve ardından öğle yemeğimizi almak için Rize istikametine devam ediyoruz. Öğle yemeğimizde meşhur kuru fasulyenin tadına bakıyoruz. Öğle yemeğimizin ardından konaklama yapacağımız Hopa’ya doğru yol alıyoruz. Yeterli katılım oluşması halinde dileyen misafirlerimiz ile Borçka – Karagöl turumuzu gerçekleştiriyoruz. (Ekstra 35,00 TL) Ekstra turumuzun ardından akşam yemeği ve konaklama için Hopa’da bulunan otelimize geçiyoruz.

 

* Sabah Kahvaltısı: Altındere’de alınacak olup, tur ücretine dahildir.
* Öğle Yemeği: Rize’de menü olarak alınacaktır. (Ekstra 20-30 TL)
* Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
* Güzergâh: Kayseri - Sivas - Gümüşhane - Trabzon - Batum / 850 KM
* Konaklama Oteli: Hopa Cihan Otel vb.

 

3.GÜN Batum Botanik Bahçesi - Medea Heykeli - Tiyatro Binası - Gonio Kalesi - Fırtına Vadisi - Rafting - Ayder Yaylası

 

ÖNEMLİ UYARI: BATUM’A GİRİŞLER SADECE, ÜZERİNDE T.C. KİMLİK NUMARASI YAZAN NÜFUS CÜZDANLARI YA DA PASAPORT İLE GERÇEKLEŞEBİLMEKTEDİR. EHLİYET İLE GİRİŞ YAPILAMAZ. T.C. VATANDAŞI OLMAYAN MİSAFİRLERİMİZİN GİRİŞİ KENDİLERİNE AİTTİR. BELGE EKSİKLİĞİ SEBEBİYLE GİRİŞ YAPAMAYAN MİSAFİRLERİMİZİN SORUMLULUĞU KENDİLERİNE AİTTİR. AVRUPA VATANDAŞI OLAN MİSAFİRLERİMİZ PASAPORTLARIYLA GEÇİŞ YAPACAK OLUP, YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI ALMALARI GEREKMEMEKTEDİR. RESİMSİZ ve YIPRANMIŞ KİMLİK, PASAPORT GEÇİŞ İZNİ ALAMAMAKTADIR. T.C. VATANDAŞI OLAN MİSAFİRLERİMİZ 16,00 TL OLAN ÇIKIŞ ÜCRETİNİ KENDİLERİ ÖDEYECEKTİR.

NOT : BATUMA GEÇİŞLERDE TÜRKİYE CUMHURİYE KİMLİK KARTINIZIN SON 10 YILDAN ESKİ OLMAMASI,  YIPRANMAMIŞ OLMASI GEREKMEKTEDİR VE YENİ KİMLİK KARTI İÇİN BAŞVURU SÜRECİNDEKİ KİMLİK KARTLARIDA GEÇEMEMEKTEDİR. BATUMA GEÇİŞLER TAMAMEN POLİSİN İNSİYATİFİNDEDİR.

 

ÖNEMLİ UYARI: Ailesi ile birlikte (Anne ve Babanın Aynı Anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin BATUM’A geçişleri için NOTER den onaylı MUVAFAKATNAME almaları gerekmektedir.

 

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Batum’a geçiş yapmak için Sarp Sınır Kapısı’na ulaşıyoruz. Sarp Sınır Kapısı’nda giriş işlemlerimizi tamamladıktan sonra Gürcistan / Adjara bölgesine geçiyoruz. Şehir merkezine dönerek Hz. İsa`nın on iki havarisinden biri olan St. Mathias`ın mezarının da bulunduğu Roma döneminden kalan ve en son Osmanlılar döneminde kullanılan Gonio - Apsaros Kalesi'ni aracımızdan görüyor ve Batum şehir merkezine doğru devam ederken Sovyet Rusya döneminde Rus askerlerin eğitim alanlarını görüyoruz. Bayburt'tan doğup Batum sınırlarına kadar kendine keskin çizgiler oluşturan Çoruh Nehri'ni ve üzerindeki eski Gonio Köprüsü'nü görerek şehir merkezine devam ediyoruz. Öğle yemeğimizde Gürcü mutfağının meşhur lezzetlerini tattıktan sonra Gürcistan’ın üç Özerk bölgesinden olan Adjara Özerk Bölgesinin yönetim merkezi olan Batumi’de Piazza Meydanını, Piazza Saat Kulesini, Avrupa Meydanını, Medea Heykeli'ni, Tiyatro Binasını, Batum Limanı'nı yeni oluşturulan yüzüyle göreceğiz. Batum Bulvarı'nda gezinti yaptıktan sonra Türk Konsolosluk binamızı da görüp alışveriş için serbest zaman vereceğiz. Gezilerimizin ardından sınır kapısındaki işlemlerimizi tamamlayıp Fırtına Vadisine doğru yola çıkıyoruz.

 

RAFTİNG (Kişi başı 55,00 TL) ve Zip line Keyfi (Kişi başı 15,00 TL)

 

Dileyen misafirlerimizle konusunda uzman eğitmenlerimizden alacağımız brifing sonrası Fırtına deresinin coşkun sularında rafting yapıyoruz. (Rehber uygun gördüğü takdirde)

 

Ülkemize -Altın Ayı- ödülünü getirmeyi başaran -Bal- filminin de çekimlerinin gerçekleştiği Çamlıhemşin'den geçerek Bölgedeki taş köprülerin en güzel örneklerinden olan Hala Köprüsünde vereceğimiz fotoğraf molası sonrası 1350 metre yükseklikte çam ormanlarıyla kaplı Ayder Yaylasına varıyoruz. Gelin Tülü Şelalesi ve diğer irili ufaklı şelaleleri görüyoruz. Kalegon, Aşağı Ambarlı ve Yukarı Ambarlık gezileri sonrası yaylada serbest zamanda keyifli bir yürüyüş yapıp yöre insanlarıyla keyifli bir sohbet yapabilirsiniz. Ayder Yaylasında kendinizi bambaşka bir dünyada hissedeceksiniz. Gezilerimiz sonrasında otelimize yerleşme. Dileyen misafirlerimiz Ayder Kaplıcalarından faydalanabilirler.

 

* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
* Öğle Yemeği: Batum’da menü olarak alınacaktır.  (Ekstra 25 Gürcü Lari'si)
* Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
* Güzergâh: Batum - Ayder / 150 KM
* Konaklama Oteli: Ayder Haşimoğlu Otel - Natura Lodge - Butik Yayla Oteli vb.

 

4.GÜN Çinçiva (Şenyuva) Köyü ve Köprüsü - Zilkale - Hala ve Mikron Köprüsü - Palovit Şelalesi - Rize Bezi Atölyesi - Uzungöl - Sürmene - Çay Fabrikası - Bıçak Atölyesi - Giresun

 

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından birçok diziye ve filme doğal set olan mekânlardaki gezimize Çamlıhemşin’de bizleri bekleyen minibüslerimizle başlıyoruz. Fırtına Vadisi içindeki önemli vadilerden Çat Vadisine giriyoruz ve Ortan Köyünden geçerek ’’Sevdaluk’’ dizisinin çekimlerinin de gerçekleştiği eski ismi Çinçiva günümüzde Şenyuva olarak bilinen köye geldiğimizde bölgenin en eski ve kemer açıklığı en geniş olan Taş Köprüsünde fotoğraf molası veriyoruz. Ülkemizin en yaşlı konaklarını görerek yapacağımız yolculuğumuzun son durağı tarihi ticaret yolunu korumak için Vadiye en hâkim noktalardan birine kurulmuş olan Zil Kale’yi ziyaret oluyor. Kaçkarların gizli bahçesinde vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında Çamlıhemşin’e dönüyoruz. Turumuz yaklaşık 2 saat sürecektir. (Zilkale turumuz, tur ücretine dahildir.)

Rize bezlerinin nasıl üretildiğini de göreceğimiz, Rize Bezlerinin sunulduğu mağazalara geçip, alışveriş molası veriyoruz. Sonrasında Rize üzerinden yolculuğumuza devam edip Of'a geliyoruz. Solaklı Vadisini takip ederek Dernekpazarı, Çaykara, Taşkıran üzerinden Uzun Göl'e ulaşıyoruz. Yolun her iki yanında bulunan Solaklı vadisi boyunca uzanan yemyeşil ağaçlar, Asma köprüler arasından geçerken dağların yamacına kurulan hatta birçoğunun yolu bile bulunmayan evleri görüyoruz. Uzungöl’de alacağımız öğle yemeğinin ardından Uzungöl’den ayrılıyor ve Sürmene'ye varıyoruz. Dünyaya adını duyurmayı başarmış el yapımı sürmene bıçaklarını tanımak ve alışveriş yapmak için vereceğimiz serbest zaman sonrasında çayın dalından koparılıp soframıza gelene kadar geçirdiği aşamaları görmek için çay fabrikası ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Çay fabrikası ziyaretimizden sonra Giresun’a doğru yol alıyoruz ve sonra akşam yemeği ve konaklama için Giresunda bulunan otelimize gidiyoruz.

 

* Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe (Ücrete dâhildir)
* Öğle Yemeği: Uzungöl’de menü olarak alınacaktır. (Ekstra 30 TL)
* Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete dâhildir)
* Güzergâh: Ayder - Uzungöl - Of - Sürmene - Giresun / 440 KM
* Konaklama Oteli: Aripsas otel vb.

 

5.GÜN  Giresun Kalesi - Topal Osman Anıtı -  Ordu - Boztepe - Samsun - Bandırma Vapuru - Amasya - Kayseri

 

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrasında Pontus Hükümdarı Farnakes döneminde inşa edilen Giresun Kalesi ile Mart 1921`deki Koçgiri ayaklanmasını 47. Gönüllü Alayının büyük katkıları ile bastıran Topal Osman Ağa'nın Mezarını görüyoruz.(Ekstra 5 TL) Ardından yola çıkarak Ordu'ya ulaşıyoruz. Karadeniz'deki en büyüleyici noktalardan biri olan 485 metre yükseklikteki Ordu Boztepe'ye tırmanıyor ve vereceğimiz molada Ordu manzarası eşliğinde çaylarımızı yudumluyoruz. Serbest zamanın ardından Boztepe’den ayrılıyor ve öğle yemeği (Ekstra) için Bolaman Sahilde bulunan Pideci'ye varıyoruz. Yemeğimiz sonrasında Samsun'un Çarşamba ilçesinde Hasbahçe Mahallesinde Gökçeli Mezarlığı içinde bulunan ve Türkiye sınırları içinde ayakta kalabilen, en eski ahşap cami olarak kabul edilen,Göğceli Camisine ulaşıyoruz .  Bu camii yapılırken hiç çivi kullanılmamıştır. Ağaçlar balta ile yontularak düzeltilip camii tamamlanmıştır.Gezimizi tamamladıktan sonra Çarşambadan ayrılıyor Samsun'a doğru yola çıkıyoruz. Doğu Park alanı içinde yer alan ATAMIZI Samsun'a ulaştıran Bandırma Vapurunu gördükten sonra Samsun dan ayrılıp  Amasya'ya hareket ediyoruz. Şehzadeler Şehri Amasya`da Amasya Evleri, Hazeranlar Konağı, Ferhat Şirin Su Kanalları, Kaya Mezarlarını gezip gördükten sonra Çorum Yozgat üzerinden Kayseri'ye dönüş yolcuğumuza başlıyoruz. Gece saatlerinde Kayseri’ye ulaşıyoruz ve bir Başka organizasyonunda görüşmek dileğiyle, üzülerek sizlere veda ediyoruz.

.

 

* Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe (Ücrete dâhildir)
* Öğle Yemeği: Samsun'da menü olarak alınacaktır.
* Güzergâh: Ordu - Samsun - Kayseri / 593 KM

****NOT : Bütün Fiyatlar Kontenjanlarla Sınırlı Olup, Kademeli Olarak Artış Göstermektedir.****

                       *****38 Travel Fiyatlarda Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.*****

 

TARİH/PANSİYON

TEK KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI

İKİ YETİŞKİN YANINDA

3-6 YAŞ ÇOCUK

İKİ YETİŞKİN YANINDA

7-12 YAŞ ÇOCUK

0-2 YAS BEBEK KOLTUK ALINIRSA

 

TUR KODU

27.04.2018/01.05.2018-Yarım Pansiyon

875,00 TL

835,00 TL

675,00 TL

635,00 TL

495,00 TL

465,00 TL

575,00 TL

535,00 TL

150,00 TL

150,00 TL

001

27.06.2018/01.07.2018-Yarım Pansiyon

875,00 TL

 

675,00 TL

 

495,00 TL

 

575,00 TL

 

150,00 TL

 

061

04.07.2018/08.07.2018-Yarım Pansiyon

875,00 TL

 

675,00 TL

 

555,00 TL

 

635,00 TL

 

150,00 TL

 

003

11.07.2018/15.07.2018-Yarım Pansiyon

935,00 TL

735,00 TL

 

555,00 TL

635,00 TL

200,00 TL

004

18.07.2018/22.07.2018-Yarım Pansiyon

935,00 TL

735,00 TL

 

555,00 TL

635,00 TL

200,00 TL

005

25.07.2018/29.07.2018-Yarım Pansiyon

935,00 TL

735,00 TL

 

555,00 TL

635,00 TL

200,00 TL

006

01.08.2018/05.08.2018-Yarım Pansiyon

935,00 TL

735,00 TL

 

555,00 TL

635,00 TL

200,00 TL

007

08.08.2018/12.08.2018-Yarım Pansiyon

935,00 TL

735,00 TL

 

555,00 TL

635,00 TL

200,00 TL

008

22.08.2018/26.08.2018-Yarım Pansiyon

975,00 TL

775,00 TL

 

595,00 TL

675,00 TL

200,00 TL

009

29.08.2018/02.09.2018-Yarım Pansiyon

935,00 TL

735,00 TL

 

555,00 TL

635,00 TL

200,00 TL

010

05.09.2018/09.09.2018-Yarım Pansiyon

935,00 TL

735,00 TL

 

555,00 TL

635,00 TL

200,00 TL

011

12.09.2018/16.09.2018-Yarım Pansiyon

935,00 TL

735,00 TL

 

555,00 TL

635,00 TL

200,00 TL

012

25.10.2018/29.10.2018-Yarım Pansiyon

 

875,00 TL

 

675,00 TL

 

495,00 TL

 

575,00 TL

 

200,00 TL

059


İlke ve Şartlar

GENEL ŞARTLAR//SÖZLEŞME 1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır. İPTAL – DEVİR ACENTE, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi kalkış saatinden 24 saat öncesinde iptal veya tehir edebilir. Bu durumda TÜKETİCİ'nin tazminat hakkı yoktur. Promosyon turların hiçbir şekilde iptali iadesi bulunmamaktadır. TÜKETİCİ'nin hiçbir şekilde tazminat hakkı yoktur. İptal sigortası yaptıran tüketici turun hareket saatine 72 saat kalasına kadar İptal ettirdiği takdirde parasının tamamını iade alma hakkına sahiptir. Promosyon turlar iptal sigortası kapsamı dışındadır. İptal sigortası oda bazında yapılacak olup, oda başı 35 TL’dir. TÜKETİCİ, hizmetin başlamasına 15 gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. TÜKETİCİ, cayma hakkının süresi içerisinde kullanmamasına rağmen hizmetin başlamasından 15-7 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35' ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını ACENTE'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. TÜKETİCİ tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. TÜKETİCİ'nin, kendisi veya birinci derece akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları veya ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ile hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı, iptal/devir maddelerinin istisnasıdır TÜKETİCİ ,gezinin başlamasına tam 7 gün öncesine kadar turu istediği kişiye devredebilir. Devralan bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. TÜKETİCİ, tüm İptal/devir taleplerini yazılı olarak hizmetin başlangıcından evvel ACENTE'sine sunmakla yükümlüdür TÜKETİCİ'nin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; ACENTE TÜKETİCİ adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde TÜKETİCİ'ye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. ACENTE gerekli gördüğü durumlarda TÜKETİCİ'ye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında ACENTE' hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. TÜKETİCİ bu değişiklilik ve iptalleri haklı nedenlerle kabul etmediği takdirde, rezervasyonunu iptal edip, tüketilmeyen hizmet bedellerini iade alma hakkına sahiptir. ACENTE'nin olası tur iptali bildirimleri, her TÜKETİCİ' ye münferiden yapabileceği gibi, internet sitesinde de duyurabilir. TÜKETİCİ bu durumu peşinen kabul eder. REHBER TAVSİYESİ Gezi yerlerinde genelde yürüyüş yapacağımızdan dolayı bunu dikkate alarak hazırlıklı gelmenizi ve mevsim koşullarını düşünerek giyinmenizi tavsiye ederiz. (polar/kazak, şapka, güneş gözlüğü, yağmurluk vb.) İnceden kalına doğru bir giyimi tercih ediniz (yürüdükçe terler, durduğunuzda üşüyebilirsiniz). Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı iyi olur. Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı) Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın. Varsa ilaçlarınız fotoğraf/video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil bulundurmanız gerektiğini hatırlatır sizleri turlarımızda misafir etmekten mutluluk duyarız. ÖNEMLİ NOTLAR Paket Fiyatlarımız Otel, Ulaşım ve Çevre gezilerini kapsamaktadır. Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir. Program zamanlamasında(gün içerisinde gezilecek vizit noktalarının sırasında ve ya günler arasında) Hava Durumu, Yol Durumu vb. gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir. Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden 38 Travel kesinlikle sorumlu değildir. Turlarımız Bölge Yoğunluklarına bağlı olarak mevcut programın içinde gün değişikliği yapılarak aynı programı gerçekleştirir. Tur programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. ' Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına ve ya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. ULAŞIM ARAÇLARIMIZ Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir. OTOBÜSLER: (28 - 44 Kişi Sayılarında Kullanılır) MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima OTOKAR Doruk 39+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima MIDIBUSLER: (19 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, MINIBUSLER: (13-18'e kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Günler : 4 | Gece : 3


Dahil Olanlar


 • Ulaşım
 • Konaklama
 • Profesyonel Rehberlik
 • Açık Büfe veya Set Menü 4 Sabah Kahvaltısı
 • Otellerde Açık Büfe veya Set menü 3 Akşam Yemeği
 • 1618 Sayılı Kanun Gereği Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Zilkale Turu
 • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
 • Batum Turu
 • 38 Travel Otobüs içi İkramları
 • Yardımcı Rehberlik
 • Palovit Şelalesi Turu

Hariç Tutulanlar


 •     Tüm Öğle Yemekleri    
 •     Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler    
 •     Yurt dışı çıkış harcı (15,00 TL)    
 •     Müze Ören Yeri Girişleri - yaylalara çıkış minibüs ücretleri vb.    
 •     Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar    
 •     Tüm Özel Harcamalar    
İstek listesine ekle
Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya güncellenemez